testujemy brum brum pufę

środa, 6 kwietnia 2011

O tym jakie funkcje mogą pełnić pufy już pisałyśmy. Tym razem postanowiłyśmy bliżej zaprzyjaźnić się z pewną z nich. A dokładnie: o, z:


Gdy do nas przybyła, pierwsze co zrobiła moja roczna córka to wdrapała się na nią i dumnie  usiadła machając nogami. Byłam w szoku, ale szybko odetchnęłam z ulgą. Pufa okazała się bardzo stablina, nie za wysoka (30 cm), za to bardzo szeroka (64cm), co sprawia, że mogłam spokojnie pozwolić małej samodzielnie ćwiczyć wszelkie pufowe akrobacje.

Na drugi dzień pufa stała się idealnym stolikiem do układnia wszystkich naszych domowych samochodzików, tym samym została ochrzczona imieniem "brum, brum fa". Popołudniami stała się siedziskiem do wspólnego czytania i przytulania. W czasie drzemek córki na pufie śpi kot. A wieczorami przesiadują na niej znajomi - bo jest bardzo wygodna. Wypełniona jest granulatem styropianowym, który dopasowuje się do ciężaru siadającego na nim ciała, nie odkształcając się i nie zmniejszając mocno swojej objętości.

Znajome dzieci przewalają się przez pufę i używają jej do tworzenia toru przeszkód. W między czasie została kilka razy wysmarowana kawałkiem ciasta i zachlapana sokiem z mandarynki. Całe szczęście bawełniany pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce.

Poza tym, a może raczej przede wszystkim - pufa jest bardzo ładna! Wykonana z dbałością o każdy szczegół.  Naszycia się nie prują, aplikacje są oryginalne i dalekie od dziecięcego infantylizmu. Mi się bardzo podoba ten samochodowy konkret! I do tego te klucze... Zresztą fajnie, że do pufy możemy również dobrać inne dodatki, takie jak pudło na zabawki, domek, kołderka, poducha.


A jeżeli nasze dziewczynki jednak wolą róż... to zawsze możemy zdecydować się na  różową wersję babeczkową :-)


Jak widać po naszym teście taka pufa to przedmiot bardzo uniwersalny i długowystarczający.  Nie jest tym elemntem dziecięcego pokoiku, z którego się wyrasta. Kosztuje około 150 zł.  Do kupienia u żyraf. A w naszej ładnej promocji jest 10% tańsza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...