robi się kolorowo

wtorek, 5 kwietnia 2011
Zalety toreb Ju-Ju-Be prezentowałyśmy już jakiś czas temu. A oto nowa, wypaśniejszy model: nazywa się Best Friend Forever. Jak o nim czytam, to mam wrażenie, że swoją torbę do wózka kupowałam w innej epoce. BFF wyposażona jest na przykład w stację przewijania, a przewijak zapamiętuje kształt dziecka. O licznych i pomysłowych kieszonkach już nie wspomnę, ani nawet o ułatwających życie patentach. Dodatkowo Ju-Ju-Be mają nowe wzory. Mi wpadła w oko ta fajna szarość, która kojarzy mi się z budzącą się wiosną:

i wersja brązowo-turkusowa, bo lubię miętę z czekoladą:
a także model quasi-punkowy:
Wzorów jest oczywiście o wiele więcej! Torby Ju-Ju-Be mają wyrazisty styl, a kolekcja jest tak zróżnicowana, byśmy mogły wybrać model dla siebie i wyróżnić się - jeśli mamy na to ochotę. Jak pozostałe torby - na zewnątrz jest wodo-  i plamoodporna, w środku ma zaś tkaninę o właściwościach antybakteryjnych. Warto zresztą zerknąc na krótki filmik o torbie Ju-Ju-Be - to błyskawiczna prezentacja wszystkich jej wybajerzonych gadżetów.

Po torbę Ju-Ju-Be możemy Was zaprosić do Madebymammy. Właśnie tam do 24 kwietnia można kupić torby Ju-Ju-Be (i cały asortyment) 10% taniej. Szczegóły mechanizmu promocji znjadziecie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...