ale sale: w angielskim vupbaby

piątek, 27 stycznia 2012

Ładnebebe nie boi się zakupów zagranicą! Co więcej - ładnebebe lubi kupować zagranicą bo można tam często znaleźć rzeczy, ktore nie są (jeszcze!) dostępne w Polsce. A już szczególnie lubimy robić zakupy w czasie wyprzedaży. Wtedy te zagraniczne ceny są mocno konkurencyjne dla tego, co można znaleźć w polskich sklepach. Poznajcie ofertę wyprzedażową vupbaby: mnóstwo ekologicznych, pięknych zabawek i akcesoriów dla dzieci i rodziców. Wyprzedaż jest kusząca, bo aż do 70%. Oto kilka naszych typów:

cudowne wieszaczki. Są takie, jak lubimy: naturalne, kolorowe, trochę pokręcone, ultra dziecięce. Mają trzy wersje kolorystyczne. Ich nowa cena to ok. 23 zł * (z 39 zł). 

Ten mały drewniany słonik (zbliża i oddala, zbliża i oddala...) ujął mnie swoją prostotą i pomysłowością. Uwielbiam takie patenty i wiem, że działają na najmłodsze dzieci. Często potrafią je rozbawić i doprowadzić do tego cudownego rechotania. Teraz kosztuje około 45 zł (przeceniony z 79 zł). 

Małym kucharzom polecamy natomiast ten zestaw ekologicznych bambusowych łyżek do gotowania naprawdę i na niby. Ze względu na ich gabaryty łatwiej jest nimi zamieszać mąkę z proszkiem do pieczenia lub klocki lego na zupę. Kosztują teraz ok. 33,75 zł (przecenione z 60 zł)

Bardzo podoba nam się też ten chodzik, który może również służyć jako konsola dla małego muzyka akustycznego. Marka Janod to najwyższej jakości instrumenty dla dzieci, dlatego wiemy, że ten chodzik spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających... rodziców :-) a maluchy z całą pewnością bardzo ucieszy - kółka, gałki, liczydła, cymbałki - RAJ! Poza tym - jest przepiękny. Spójrzcie tylko na te kółka! Wykonany jest z najwyższej jakości drewna. Kosztuje około 200 zł (przeceniony z 400 zł). 

I na koniec rzecz, której szukałam już od dłuższego czasu. Czy jest ktoś kto nie zgubił (w sensie dziecko ;-) swojej ulubionej zabawki? Może to moja córka jest wyjątkowo zaaferowana, lub ja wyjątkowo roztrzepana, ale nam zdarzyło się zgubić ze trzy żyrafki Sophie i ze dwa naprawdę ulubione gryzaczki. Kiedyś tego szukałam... a tu pacze ;-) a tu jest! A że 40 zł za kawałek sznurka? Po pierwsze nie 40 zł, tylko po przecenie ok. 26 zł, a po drugie... to jest poprostu bardzo ładne i praktyczne.

Poza tym w asortymencie vupbaby jest jedna z naszych ulubionych marek, której ciągle jeszcze nie ma w Polsce - Under the Nile (pisałyśmy o niej tutaj). I co więcej w vupbaby jest dostępny ten przepiękny gryzaczek - winogronko. Nie jest wprawdzie przeceniony, ale i tak nie jest stosunkowo drogi. Kosztuje około 30 zł.
Z ładnebebe w vupbaby także nieprzecenione zakupy wyjdą taniej. Wystarczy wpisać kod rabatowy: LB15. Wtedy na te produkty macie 15% zniżki.

A poza tym, już na sam sam koniec pozdrawiamy naszych czytelników z Wysp :-)


* przeliczając założyłyśmy, że 1 GBP = 5 PLN 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...