byliście grzeczni? Bo znów mamy konkurs!

wtorek, 23 listopada 2010
Tym razem do konkursu zaprasza Kim Dom Kreatywny, specjalizujący się w portretowaniu dzieci, łapaniu ulotnych chwil, fotografowaniu szczęścia.


Podoba nam się trochę zapomniany rodzinny zwyczaj "chodzenia do fotografa". Można w ten sposób dostrzec w naszych dzieciach coś, co na naszych zdjęciach ulatywało.


Fotografie Kim mają to "coś" - dzieci nie muszą być wyszczerzone w uśmiechu, liczy się ich osobowość. Są piękne, niezależnie od rysów twarzy.


Jeżeli mielibyście ochotę na sesję z Kim,  zapraszamy do świątecznego konkursu. Od dzisiaj do 4 grudnia wysyłajcie nam na ladnebebe@gmail.com Wasze zdjęcia ze Świętym Mikołajem. To możecie być Wy z domowych archiwów - w przedszkolu albo w domu z przebranym wujkiem. To mogą być Wasze dzieci ze wspólczesnym Mikołajem, ze Śnieżynką, cokolwiek wam wpadnie do głowy. Stawiamy na błysk w oku Mikołaja, pazur w stylizacji, lub urok dziecka sam w sobie. Może być śmieszno, niekoniecznie straszno :-)

ładnebebe i Kim wybiorą 5 zdjęć, które 6 grudnia pojawią się na profilu ładnebebe na Facebooku. A potem głosować będziecie Wy. Wygra to zdjęcie, które "polubi" do 10 grudnia najwięcej odwiedzających. Kim sportretuje zwycięzcę w wybranej przez niego konfiguracji: ciążowo, rodzinnie, dziecięco...


Sesja będzie miała miejsce w Warszawie. UWAGA! dojazd na koszt własny.
My też dałyśmy się sfotografować Kim. Zobaczcie jakie ładne tutaj jesteśmy ;-) (więcej do obejrzenia w  o nas)

Małgo i Nat

Batorysia z Milą i Tadzinkiem (w jednym bucie)

Sami widzicie, że jest o co walczyć! Etap pierwszy konkursu uważamy za otwaty, czekamy na Wasze zdjęcia z Mikołajem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...