trochę śmieszno trochę strrraszno

piątek, 28 października 2011


Czy Halloween istnieje w Waszym kalendarzu? Spotkałam wczoraj na targu elegancką panią, która kupowała "pięć dużych dyń na przyjęcie dla dziewczynek", i pomyślałam, że Halloween jednak się zaczyna przyjmować i u nas. Halloween nie musi być okazją do kolejnych zakupów, może za to stać się czymś inspirującym do wspólnej zabawy w stylu DIY. Zobaczcie kilka propozcycji, które spodobały nam się najbardziej:


Na początek niezastąpiony madebyjoel i lampion, który bardzo łatwo można zrobić samemu:


Ze strojów wpadło nam w oko mroczne przebranie nietoperza - fajny, bo uniseksowy i na pewno zachęci dzieciaki do zabawy. No i może go wykonać każda z nas, niemal bez szycia:


Fajną dekorację, która zrobi też furorę na imprezie dla dorosłych, znalazłyśmy tu:


Aby było jeszcze strrraszniej możemy podrzucić w kilka miejsc w mieszkaniu takiego oto pajączka:


No i jeszcze jedzenie. Oczywiście, trzeba wykorzystać miąższ z dyni, ale małe przekąski tez można podać w ciekawy sposób, na przykład cukierki owinięte w takie wyłupiaste papierki
Do picia natomiast możemy podać taką magiczną miksturę, koniecznie z pełzającym pająkiem!


Brrr...


3 komentarze:

silvana pisze...

U nas po raz pierwszy będziemy wykrawać dynie.
Przebranie za nietoperza wygląda rewelacyjnie, spróbujemy je skopiować ;)

Marta mama Nikusia pisze...

My w tym roku pierwszy raz robimy małe przygotowanie, razem z synkiem zrobiliśmy kilka Halloweenwych ozdób, które umieściliśmy w jego pokoju :) I może uda nam się w Halloween wieczorkiem pojeździć trochę po rodzinie i pozbierać słodycze :P:P

kosmosik pisze...

Fajnie Silvana! Cieszymy się, że zainspirowałyśmy :-) Marta super, że taki maluch może mieć tyle frajdy w wspólnego "pichcenia". To dobry pomysł, żeby wspólnie wydłubywać dynie! Dzięki!

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...