batorysia szyje

wtorek, 15 marca 2011

Tego posta napisałam nie tylko dlatego, że batorysia to moja przyjaciółka i współautorka ładnebebe :-) Ten post napisałam również dlatego, że batorysia potrafi szyć naprawdę ładne rzeczy dla dzieci.  I wiem, że szyje je z całego serca, całą sobą. Sami zobaczcie:

Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z USA .  Śpiworki są wypełnione wełną, co daje im zdolność termoregulacji, niezbędą do spokojnego snu maluszka. Fajne też jest to, że kołderki batorysi mają standardowy rozmiar kołderki dziecięcej. Jak ktoś się bardzo uprze, może je powlec zwykłą pościelą - choć nie polecamy, bo są na tyle piękne, że to zupełnie bez sensu!Batorysia czasami też zrobi jakąś fajną karuzelę i przyjmuje konkretne zamówienia. Wiem, że uszyła świetne kapy na łóżeczka dla trójki rodzeństwa, a dla mojego Jasia szykuje fantastyczną karuzelę origami :-) Dlatego warto obejrzeć jej bloga i po prostu napisać na mejla - batorysia@gazeta.pl. Ceny: śpiworki 160 zł, kołderki od 150 do 180 zł. Ah! na żywo batorysiowy asortyment będzie można obejrzeć w sobotę na jarmarku planeta dziecko. 

3 komentarze:

DobranocPchłyNaNoc pisze...

Ładniutkie:)

kosmosik pisze...

fajnie, że Ci się podobają!

jozimama pisze...

A ja widziałam na żywo i potwierdzam, że są prześliczne. W rzeczywistości chyba nawet jeszcze ładniejsze :) A do tego wykonane z niezwykłą starannością. Chylę czoła :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...