miłe worki

środa, 26 października 2011

Worek to bardzo praktyczna rzecz i jak spojrzymy baczniej na dziecięcą rzeczywistość - bardzo potrzebna. Bo fajnie mieć spakowane ulubione zabawki maluchów w jednym worku, który zawsze ze sobą wszędzie zabierzemy. O na przykład w takim:


A co jeżeli jedziemy na dłuższe wakacje i chcemy zabrać więcej zabawek?


Taki worek wydaje się być idealny. Worek przyda się również aby spakować zapasowe ubranka do przedszkola i powiesić na haczyku w szatni, a worek na kapcie na zmianę - to już klasyk.W domu warto przechowywać za małe ubranka dziecięce w worku. Zajmuje mniej miejsca niż karton i jest łatwiejszy do schowania - można go wsunąć pod łóżko, lub wcisnąć do szafy. Choć taki ładny worek szkoda chować ;-)

Wszystkie te worki w rzeczywistości wyglądają równie fajnie jak na tych zdjęciach. Są porządnie wykonane i z całą pewnością będą nam dłuuugo służyly. Tasiemka się nie urwie, napis nie spierze (oczywiście o ile będziemy prać zgodnie z zaleceniami). Mnogość rozmiarów i kolorów z całą pewnością zaspokoji wszelkie nasze i naszych maluchów potrzeby. 


Poza tym miłe worki to bardzo fajny polski projekt Agnieszki, znanej jako miuki - tak tej od puf. Przeczytajcie sobie jej krótkie story :-) jakże inspirujące. A tutaj nasza rozmowa z Agnieszką.  

Ceny od 35 zł za mały worek (s) do 60 za duuuży (xl). Wszystkie możecie obejrzeć i kupić tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...