misialala

poniedziałek, 9 maja 2011


Zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji postanowiłyśmy wspólnie ze sklepem misialala przygotować dla Was rabat 10% na zakup zabawek. A misialala ma ich wybór oszałamiający. Specjalnie dla Was i dla nas samych ;-) przewertowałyśmy dokładnie cały asortyemt sklepu, chcąc podzielić się z Wami naszymi typami. Dziś część pierwsza zabawkowych inspiracji. Poszukiwane były fajne i ładne rzeczy dla prawie póltorarocznej dziewczynki. A więc dla mojej córki chętnie kupiłabym:

tęczową piramidkę z kolcków (56zł). Bo lubi czasem przysiąść i z pasją oddać się bardziej manualnym zadaniom. I to jest jedyny moment kiedy mam szansę pstryknąć jej zdjęcie bez efektu poruszenia.

Bardzo podoba mi się także ten zestaw ogrodowy. Chętnie popielęgnujemy trwanik przed domem. I może udałoby mi się przkonać córkę, że w ziemi lepiej grabkami grzebać niż paluszkami :-)


Przyszła Pani doktor (jak wróżą dziedkowie;-) na pewno ucieszyłaby się z Małego Lekarza (52 zł)
A przyszła artystka (jak wróży mama ;-) z farb do malowania palcami (26 zł). Tak jak już wspominałyśmy lubimy malować w dużym formacie, także jak znalazł.


Tradycyjnie nie potrafię się oprzeć słodkim pluszakom (58 zł). Tym, tym bardziej, że mają słodkie małe pluszaczki extra. Kotek to jedno z ulubionych zwierzątek mojej córki. I podobnie jak mama za chwilkę - ma małego kotka do tulenia :-)

A, że mama miewa słabość do pop gadżetów... to pewnie nie oprze się temu truskawkowemu kubeczkowi z helo kitty (15 zł). A może mama ma nieodpartą ochotę na truskawki i już tych świeżych, polskich doczekać się nie może...Promocja działa jak zwykle - bardzo prosto! Wystarczy w miejsce kodu promocyjnego wpisać hasło ladnebebe. Promocja trwa od dziś do 26.05.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...