planeta dziecko

piątek, 4 marca 2011


W weekend 19 - 20 marca czeka nas prawdziwe święto! Rusza I edycja jarmarku eko i lifestylowego "Planeta Dziecko". Cieszy to niezmiernie! Od dawna marzyłyśmy o takim wydarzeniu, dedykowanym rodzicom i dzieciom w szczególności. Na jarmarku będziemy mogli na żywo zapoznać się asortymentem wielu sklepów internetowych, pomacać wszystkie cudeńka handmade, powąchać naturalne kosmetyki, przytulić się do mięciutkich kocyków, zaprezentować maluchom drewniane zabawki.

Impreza ta będzie także okazją do wzięcia udziału w darmowych warsztatach, wśród których m.in: warsztaty chustowe, Baby led Weaning,  ekologiczne pieluchowanie. Ponadto odbędą się także warsztaty z masażu Shantala, o finansach dziecka, warsztaty bębniarskie oraz teatralne. Na jarmarku będzie można skorzystać z darmowych porad dietetyczki i stylistki, które doradzą, jak zadbać o siebie w ciąży i po urodzeniu dziecka. A o nasze maluchy zadba figa z makiem. Nie mamy wątpliwości, że nudzić się nie będą :-)

W godzinach od 12.00 do 15.00. pod hasłem "Biznes MaMa nie jest sama!" Fundacja MaMa zaprosi  na dyskusję i warsztaty dla mam, które założyły swoją firmę lub zamierzają  to zrobić. Tematem spotkania będzie podzielenie się problemami dotyczącymi własnego biznesu - na ile jest to proste, a na ile prawo krzywdzi przedsiębiorcze mamy? Jakie problemy rozwiązuje, a jakie stwarza samozatrudnienie? Podyskutujemy z ekspertkami -  prawniczkami, księgowymi i trenerkami z Fundacji.

UWAGA! Wstęp wolny na jarmark oraz warsztaty!!!

Więcej informacji o Jarmarku oraz harmonogram warsztatów już niebawem będzie dostępny na stronie www.planetadziecko.pl

ładnebebe jest partronem mediowym jarmarku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...