a coocoo!

czwartek, 3 marca 2011
Do sklepu coocoo zaprosiłabym wszystkich tych, którzy szukają jakiegoś wyjątkowego stroju dla malucha, a nie chcą zaopatrywać się w mini-garniturki, sukieneczki tupu mała panna młoda lub taftowe kreacje. W coocoo znajdzecie cudowne ubranka Norlie, małą modę, która nie traci swojej dziecięcości mimo utrzymania kanonów elegancji:

W coocoo wybór ubranek Norlie jest bardzo duży, a ceny właśnie mocno promocyjne, zajrzyjcie. Warto też zapoznać się bliżej z marką Talc, także dostępną w coocoo:
Wśród różnych innych marek prezentujących dziecięcy casual, w coocoo wypatrzyłam też swietne kaszmirowe akcesoria Oscar et Valentine, też właśnie przecenione:A kiedy decydujecie się na zakupy w coocoo, pamiętajcie, że jest tam też porządny wybór dziecięcej zastawy, m.in. naszych ulubionych Smiling Planet i HanaBlomst:a także zabawki, np Jellycat:


Są też walizki, o ktorych pisałyśmy wczoraj.  Zapraszamy Was do coocoo po masę pięknych inspiracji, na które tu już brakło miejsca. A teraz w prezencie od coocoo dla naszych czytelników jest 10% rabatu na cały asortyment (także na produkty w wyprzedaży)! Wystarczy w miejsce kodu rabatowego wpisać nasze ulubione hasło ladnebebe. Akcja trwa do końca marca! UWAGA! Promocję łączą się :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...