pchli targ: kiermasz produktów dla dzieci

poniedziałek, 14 marca 2011

Zdaje mi się, że początek wiosny to dobry moment, by ruszyć w miasto po nowe odkrycia. Zachęcają do tego świetne imprezy dedykowane rodzicom. Wśród nich jednym z naszych faworytów jest Pchli Targ, który jest w całości poświęcony przedmiotom wyjątkowym.


Na Pchlim Targu spotkacie naszych rodzimych projektantów ubranek i zabawek, będzie można pogadać, popatrzeć i kupić rzeczy, których w zwykłych sklepach nie znajdziecie. Ceny też będą przyjazne, a w pakiecie jest przyjemność kupowania od autora we własnej osobie. Ja mam już listę stoisk, przy których na pewno zatrzymam się na dłużej. Z całą pewnością będe macać gałgany gagani, które zobaczone na żywo nieodmiennie zachwycają. Pisałyśmy o nich już tutaj. Fajnie, że ciągle powstają nowe...


Może uda mi się też zapolować na jedną z wyjątkowych koszulek stworzonych przez Mysią Dziurkę - artystyczny duet, którego każde dzieło występuje w tylko jednym egzemplarzu...


Mam też wielką ochotę na nowości, na przykład inspirowane sztuką ludową prace zakochanego w wycinankach Toprojektu:


Jako miłośniczka pieknych drobiazgów i uroczych detali popatrzę też na prace MamaProject. Uwielbiam jej scrapbookowe kompozycje i delikatne obrazki:


Bedzie tez Maja Powlaska z Blague. Szyje dla mam i dla dzieci:


A na koniec zahaczę o stoisko wyadwnictwa Dwie Siostry. Raczej robótek ręcznych tam nie będzie, ale zawsze miło zakupy zakończyć nową pozycją czytelniczą dla maluchów. Tego na przykład jeszcze nie mamy:

Ciekawych kramików i intersujących wystawców będzie wielu, dlatego nie zapomnimy się z Wami podzielić wkrótce innymi naszymi pomysłami na wycieczkę po Pchlim Targu.

Pchli Targ: kiermasz produktów dla dzieci odbędzie się w niedzielę 27 marca (godz 12-18) w bardzo sympatycznym i przyjaznym dzieciom miejscu, bo w warszawskiej restauracji Biosfeera, gdzie zjecie smacznie i zdrowo, gdzie jest kącik dla dzieci, a za oknem czeka nasz ukochany ogródek jordanowski. Pomysłodawczynią i organizatorką targu jest Aneta z naszego ulubionego DobranocPchłyNaNoc. A my mamy zaszczyt być partnerem mediowym tego wyjątkowego wydarzenia.2 komentarze:

Dorota pisze...

Będą też fantastyczne lalki Szmacianki!
http://www.facebook.com/szmacianki

kosmosik pisze...

a czy szmacianki można przebierać?

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...