smocza promocja - taniej z ladnebebe

wtorek, 15 marca 2011

Kolorowe i ładne, wygodne i bezpieczne, no i nie szyte w Chinach - to z tych powodów lubimy ubranka e-smoczka, firmy stworzonej przez kreatywne i przedsiębiorcze kobiety.

Dotychczas smocze ubranka kupowalyśmy w sieci bądź w niektórych sklepach stacjonarnych (pełna lista tu). Teraz możemy was zaprosić do sympatycznego sklepu firmowego w Arkadzie - kameralnym centrum handlowym ulokowanym tuż pod mostem Poniatowskiego w Warszawie.


Niegdyś trochę zaniedbane, centrum Arkada zamieniło sie teraz w świetną bazę dla sklepików z ładnymi towarami dla dzieci, a w dodatku jest umieszczone w pępku Warszawy. Będąc w okolicy zajrzyjcie do smoczego sklepu koniecznie. Znajdziecie tam wszystko to, co dostępne na stronie www ale z dodatkiem miłej atmosfery, możliwością dopytania się o wszystko i zobaczenia na własne oczy przed zakupem. A więc, oprócz smoczych ubranek: chusty, zabawki, portfele na pieluszki, hamaczki dla niemowląt, śpiworki, buciki... O smoczkowym asortymencie napiszemy więcej już wkrótce, a dziś zapraszamy do sklepu:


Zapraszamy do odwiedzin - wirtualnych i realnych - w smoczym świecie. Od dziś do 29 marca nasi czytelnicy dostaną 10% rabatu na całe zakupy! Wystarczy podać w komentarzach hasło ladnebebe. Promocja dotyczy zakupów w sklepie internetowym i w firmowym sklepie w CH Arkady.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...