wykończ miśka (i zrób to taniej)

poniedziałek, 28 lutego 2011

W każdym domu powinien być choć jeden miś. Miś ma w sobie coś, czego nie ma ani króliczek, ani owieczka. Nie wiemy co to jest, ale fakt, że to miś najefektywniej czuwa w nogach dziecięcego łóżeczka.

I choć na rynku dominują niedźwiadki inspirowane postaciami z filmów animowanych, możemy jednak stać się właścicielami misia wyjątkowego, absolutnie naszego. Boska's Teddies, jeden z naszych ulubionych namiarów na kreatywne zabawki made in PL, ma w swojej ofercie misie do wykończenia. Misie wykańcza rodzic wraz z pociechą, ale -spokojnie - nie muszą mieć wcale takich zbolałych pysiów!


Bo to, jak wygląda miś, zależy wyłącznie od Was. Na czym to polega? Najpierw wybieracie sobie zestaw, czyli decydujecie się na kolor. Zestaw wygląda tak, a kolorów do wyboru jest wiele:Potem zszywacie ze sobą misiowe członki (spokojnie, to jest naprawdę proste!).

 

Teraz czas na misia twarz. To Wy robicie misiowi buzię i tym samym nadajecie mu niepowtarzalny charakter. Jaki będzie? Wesoły czy melancholijny? Czy uszka będą dumnie sterczeć, czy raczej oklapną?

W pudełku z zestawem znajdziecie wszystkie potrzebne elementy do zabawy w domową produkcję Waszego misia. Zestaw kosztuje 59 zł, a w naszej akcji rabatowej na hasło ładnebebe wpisane do szczegółów zamówienia dostaniecie na niego 10% zniżki i prezent w postaci boskiego breloczka. Hasło ladnebebe dopiszcie też do tytułu przelewu przy opłacie za miśka. Akcja promocyjna trwa od dzisiaj do 14 marca.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...