nosić każdy może

wtorek, 7 grudnia 2010

Do noszenia nikogo przekonywać nie trzeba. Bliskość, wygoda, przyjemność. Nie ma nic cudniejszego niż mluszek zasypiający w chuście, rozprężający wszystkie mięśnie i delikatnie  i spokojnie opadający główką na naszą klatkę piersiową tudzież tors. Uwielbiam! Przyszłych rodziców, młodych rodziców lub tych, którzy chcą spróbować gorąco zapraszamy na warsztaty chustowe - bo warto się przeszkolić. Warsztaty odbędą się już w tę sobotę 11 grudnia, w godzinach 10:00 - 15:00 w bardzo przyjemnym miejscu - bo w warszawskiej Vinobilla cafe.  Warsztaty są organizowane przez tuliluli, a poprowadzi je profesjonalny trener chustowy - Marcin Golizda-Bliziński (tak, tak mężczyzna!). 
 
Warsztat składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej, podczas której nauczymy się trzech lub czterech wiązań (w zależności od czasu). Jeżeli nie mamy jeszcze swojej chusty - nie martwmy się - organizatorzy zapewniają cały potrzebny sprzęt, łącznie z lalkami. Oczywiście jeżeli już mamy swoją chustę, możemy ją jak najbardziej zabrać i ćwiczyć na niej. I oczywiście dzieci są również mile widziane. Dla starszych dzieci przewidziano kącik zabaw. 

Ale to nie wszystko, w czasie warsztatów odbędzie się degustacja win bezalkoholowych (dobre rozwiązanie dla karmiących i brzuszkowych smakoszek). Będzie można także na żywo zapoznać się z asorytmentem tuliluli (książkami, chusami, ubrankami, zabawkami itd), czyli połączyć przyjemne z pożytecznym: naukę z fajnymi jakościowymi zakupami świątecznymi. 

Zapisy i pytania prosimy kierować na adres szkolenia@tuliluli.eu. UWAGA! Ilość miejsc mocno ograniczona. Dlatego warto czym prędzej się zapisywać! Karnet na takie warsztaty to także świetny pomysł na prezent dla przyszłej mamy lub młodych rodziców. Kolejne warsztaty odbędą się w styczniu. Koszt warsztatu 150 pln od osoby.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...