ładne święta cz. 2. - lalki Babylonia

sobota, 13 listopada 2010


Nie dość, że Babylonia ma świetne chusty, to co i rusz zaskakuje mnie dobrymi pomysłami: a to hamaczek dla niemowląt, a to wisiorek z dzwoneczkiem dla ciężarnych, a to cudna kolekcja lal. Lalka to świetny prezent pod choinkę. Dlaczego? Bo warto, by ofiarowana wtedy zabawka przetrwała z dzieckiem więcej niż moment, a nawet - by przetrwała z nim lata. Żaden plastikowy, gadający i sikający bobas nie dorówna lalce, która jest ciepła w dotyku i wykonana z naturalnych surowców.


Czyż nie są śliczne? I do tego zaprojektowane z najwyższą starannością i w oparciu o założenia pedagogiki waldorfskiej (mają delikatne rysy twarzy, nie narzucając dziecku emocji, nie mają luźno latających rąk czy nóg, co często drażni małe dzieci, są wykonane z naturalnych materiałów, a wypełnione wełną, co sprawia, ze zabawka jest ciepła w dotyku). I jeszcze: lalki Peppa są Fair Trade.

Dla nowonarodzonego maluszka poleciłabym tę lalkę:


Do śpiworka niemowlę może przytulić policzek, łapki i czapeczka nadają się do podgryzania czy ciumkania. Tą lalką bawią się dzieci do ok. 3 roku życia. Starsze dziecko potrzebuje lalki z nóżkami i zdejmowanym ubraniem:Ceny: od 35 zł za małe proste laleczki do 180- 220 za lale 40-centymentrowe. Pełna lista sklepów internetowych i stacjonarnych tutaj. Warto przejrzeć stronę Babylonii, bo wybór lal (także różnych kolorów skóry) jest oszałamiający.

1 komentarz:

Smoczek - ubranka, które kochają dzieci pisze...

Smoczek ma w swojej ofercie lalki Babylonii i jest w nich szczerze rozkochany - rozmiar nie ma znaczenia ;) - wszystkie są cudne.

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...