ładne święta - na kiermasz marsz!

wtorek, 30 listopada 2010


Zaczyna się okres świątecznych kiermaszów handmadowych. Warto się przejść, bo można znaleźć na nich prawdziwe świąteczne perełki. Unikaty. W najbliższy weekend polecamy aż dwa! Oba warszawskie. Pierwszy to ściegi ręczne, ktore odbędą sie w Cafe Zagadka, w sobotę godzinach 11-18. Na nim cała masa świetnych ładnych inspiracji handmadowych (nie tylko dziecięcych). Będą między innymi dobranoc pchły na noc ze swoimi pięknymi kołderkami, poduchami i cudnymi ozdobami świątecznymi, o których jeszcze napiszemy. Tutaj przepiękne girlandy i poduchy świąteczne:


Bedzie także Oli Von Oli ze swoimi cudnymi przepięknie wykonanymi broszkami. Nadadzą się dla małych strojniś (dużych też).


Potem lub w niedzielę warto przejść się na tradycyjny kiermasz pakamery. Tutaj więcej szczegółów. Tam będzie można zakupić na przykład taką cudną lalkę - szarlotkę. I z całą pewnością całą masę innch ręcznie szytych i dzierganych cudeniek. Choć tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pewne tłumy jak na dzień przed świętami w centrach handlowych. Dla nielubiących - warto rozważyć zakup online.


A za tydzień przetwory! jupi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...