bobo choses na lato

wtorek, 6 marca 2012

O miłości do Bobo Choses nie będziemy się rozpisywać po raz kolejny. Możecie o niej poczytać tutaj. Tym razem skupimy się na najnowszej kolekcji, w której tradycyjnie już jesteśmy zakochane po same kokardki. I też nie zamierzamy się rozpisywać, po prostu pokażemy Wam zdjęcia. Na dobry początek coś z sesji - z pozdrowieniami dla tych tęskniących za latem...

Czy można sobie wyobrazić lepszy wakacyjny klimat - bardziej autentyczny, naturalny, dziecięcy. Patrząc na te zdjęcia wiemy, że każdy z tych maluchów ma mega frajdę - że to są wakacje ich życia, spędzone w błocie, z przyjaciółmi w wygodnych ciuchach ;-) Ba! to są także nasze ulubione wakacje! 
A przechodząc do szczegółów kilka perełek z tej kolekcji, wybranych - zupełnie szczerze! - przypadkowo, dlatego, że naszym skromnym zdaniem praktycznie każdy fatałaszek w tej kolekcji jest perełką. No to trafiło na wieloryba, samochód, banany i lody na patyku:
I znowu! Poprosimy o dorosłe rozmiary - bardzo! bardzo! bardzo! Z powodzeniem każdą z tych rzeczy mogłybyśmy założyć - ba! bardzo bardzo chciałybyśmy założyć. Przykładowe ceny: 26 euro za koszulki, 45 euro za spódnice, 89 euro za marynarki. Więcej znajdziecie tutaj. W Polsce Bobo Choses jest dostępne w nikiniki.pl (czekamy na kolekcję letnią!).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...