kupujemy u Mirelli

czwartek, 19 stycznia 2012

Choć pomysł koncept butiku może wydawać się nadal mało polski, zobaczcie jak uroczo wygląda wg Mirelli. Sklep jest jak konsekwentna stylistycznie opowieść, począwszy od visualu strony, po asortyment i kontakt z klientem. Ma w sobie coś ze snu małej dziewczynki. Zamiast praktycznych akcesoriów znajdziemy tu bardzo ładne skarby. Takie, które nadadzą pokoikowi naszych dzieci klimat jedyny w swoim rodzaju. Takie, które sprawią, że my same poczujemy się jak Alicja w Krainie Czarów. 


Poniżej kilka rzeczy na które my zapolowałyśmy u Mirelli i które bardzo pięknie nam służą:

W tej przepastnej torbie moja córka chomikuje różne dziwne skarby. Choć miała być pojemnikiem na pluszaki, znajduję w niej swoje zguby: bransoletki, termometr, drobne pieniążki)... ostatnio kluczyki do samochodu. Cóż, pewnie trudno się oprzeć rumianej dziewczynce, rozbrykanej rzodkiewce i rozhasanemu jelonkowi. Kosztuje 55 zł.


Druga rzecz, którą uwielbiamy to świecący króliczek. Moja córka lubi go brać do łóżka świecącego, lub nosić (także świecącego) w torebce. A ja nie wpadam już na meble w nocy, jak chcę rytualnie przed snem popatrzeć na śpiące dzieci. Kosztuje 40 zł. Do kupienia tutaj. 


Na naszej biblioteczce natomiast stoi mała drewniana laleczka. Objada się moim ulubionym arbuzem i puszcza do mnie oko w ten zimowy poranek. W środku ma schowek, a wewnątrz zwiniętą opaskę ze szpitala z rączki mojej córki. Może kiedyś po latach niechcący ją znajdę i zafunduję sobie porcję miłych wzruszeń. Wiadomo - bezcenne. Laleczka natomiast kosztuje 60 zł. Do kupienia tutaj. 


Brakowało nam też fajnej puszki na pieczone rodzinnie pierniki. W przyszłym roku upcham nasze słodkie serducha do pudełka od Mirelli. A do tego czasu kryją się tam inne słodkości - tylko dla dorosłych. Kosztuje 59 zł. Do kupienia tutaj. 


I na koniec mała przestroga... UWAŻAJCIE bo Mirella uzależnia. Jak raz coś u niej kupicie, zapewniwmy, że szybciutko wrócicie, bo tych rzeczy chce się mieć więcej i więcej... są tak urokliwe.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...