ale sale: bokado (do edycji)

poniedziałek, 9 stycznia 2012
W poszukiwaniu zabawkowych okazji na wyprzedaży trafiłam na to:
http://www.bokado.pl/pl/p/Sigikid-Wielofunkcyjna-Kostka-Organiczna-Natural-Love/904

Kostka Sigikid - do zabawy, gryzienia, ciumkania itp kosztuje dziś w Bokado 59 zł (przed wyprzedażą 129 zł). I choć w Bokado można się na wyprzedaży dobrze ubrać (jest i Petit Bateau i piękne skarpetki Trumpette), warto zobaczyć ofertę zabawek, bo te rzadziej można trafić podczas sezonowego opróżniania magazynów. Ja poszperałam i znalazłam jeszcze nawlekankę Djeco (59 zł z 66 zł). Uwielbiamy kreatywne produkty tej marki!

Jest także wiadomość w butelce Haba (59 zł z 67 zł). W butelce, zamiast stuletniego rumu, okulary pływackie (2 lata +), zabawka do kąpieli, kompas i tajemniczy liścik. Jest też wersja dziewczyńska.

Na pewno zaopatrzę się w myszkę Moulin Roty (69 zł), która ma specjalna kieszonkę na mleczny ząbek dziecka. Kiedy pierwszy ząb wypadnie - nie wiadomo, ale warto być przygotowanym!

Na koniec kupię też, z myślą o mającym się narodzić dziecku znajomych, muślinowe pieluszki Mamas&Papas (79 zł z 85 zł) - są piękne, a pieluszek nigdy dość, wiemy, że posłużyć mogą niemal do wszystkiego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...