czas na chmurki

niedziela, 25 września 2011

ładnebebe lubi się zmieniać. Nie to, że jest fashion victim..., ale tak jakoś wyszło :-) Dawno temu powstało logo, potem cała reszta, a teraz się okazało, że chmurki są super trendy. Wyparły sowy, żyrafy, jeże itp. I nie wchodząc w odwieczny spór co było najpierw, przejdźmy do chmurkowego przeglądu. Oto pierzaste znaleziska z najświeższych wpisów blogowych i magazynów internetowych dla dzieci. 

Zacznijmy od chmurkowego pokoiku. Mamy lampkę! Podwieszana lub stojąca, znaleziona na mało czytelnej dla nas stronie.
Lampę mamy, teraz czas na mebelki. Chmurkowa ławka i pudło na zabawki w jednym. Co w niej nam się podoba? Przede wszystkim fantastyczne chmurkowe szuflady! Do kupienia tutaj.Chmurkowe półki? Proszę bardzo! na przykład wiszące:Za projekt odpowiada dripta, znana ze swoich futurystycznych kołysek. Teraz coś na stoliczek, komodę, szafkę. Do kupienia tutaj.Świetnym uzupełnieniem chmurkowego wnętrza będą chmurkowe dekoracje, jak na przykład ta znaleziona tutaj. 

Lub ta z etsy

Koniecznie poduchy chmurkowe, na przykład te ręcznie szyte przez zugalerie

Te również nam się bardzo podobają. Można je kupić tutaj.Dla maluszków mamy chmurkowy mobil z etsy.
I chmurkową zabawkę, także z etsy

A na koniec z miłą chęcią smacznie byśmy pospały w takiej chmurkowej pościeli. Idealnie całą noc non stop... Ta piękna sypialnia znaleziona w najnowszej edycji lapetitemag.com
2 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...