warsztaty na Planecie Dziecko

środa, 18 maja 2011


czyli co robić, gdy obeszłyśmy już wszystkie stragany? To, co lubimy najbardziej: dobrze zjeść i douczyć się ciekawych rzeczy.  Jedzenie w barku już przetestowałyśmy w poprzedniej edycji: wegetariańskie lub wegańskie, bardzo smaczne i tanie. A o warsztatach nie da się opowiedzieć w trzech słowach, bo będzie się działo sporo i ciekawie.

Mamy w ciąży będą mogły spotkać się z doulą (osobą dającą wsparcie przed porodem, w trakcie i w połogu), która opowie m.in. o technikach masażu rebozo i emocjonalnej stronie wydarzenia, jakim jest poród (sob. i nd. o godz. 13). Dzięki tej wiedzy, można uczynić poród bardziej naturalnym i mniej "medycznym" - czego pragnie coraz więcej z nas.

Będzie się można przeszkolić także z umiejętności technicznych, czyli ekologicznego pieluszkowania (sob., godz. 10.30) czy noszenia w chuście (konsultacje w sob. od godz. 14, zapisy). Wszystko o pieluszkach i o chustach wiedzą także ich sprzedawcy w sali jarmarkowej, chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.

Rodziców zapraszamy także na spotkania poświęcone Rodzicielstwu Bliskości (nd., godz 15)  i na ciekawy trening psychologiczny: jak radzić sobie z "dobrymi" radami (nd., godz 13.40).

Ja najchętniej wybrałabym się na warsztaty dla kobiet debiutujących w biznesie - będzie o asertywności (nd, godz. 10, zapisy) i na warsztaty fotograficzne dla rodziców (sob., godzina 11, zapisy) - by moje portrety dzieci wreszcie nadawały się do wywołania i wyglądały na przykład tak:A jeżeli wolicie, żeby to Was ktoś sfotografował, to macie okazję wziąć udział w profesjonalniej, rodzinnej sesji zdjęciowej (sob., godz. 10-11 i 12-14, zapisy)!

Przez cały czas czekają też atrakcje dla dzieci. TAMIKA zorganizuje salę zabaw, gdzie odbywać się będą zajęcia dla maluchów.

Z dziećmi warto się zatrzymać na dłużej także przy stoisku Lasu Rąk - może akurat traficie na wspólne zdobienie pierniczków czy robienie koralików?

Pełny (i wciąż się rozbudowujący) program warsztatów znajdziecie na stronie i na facebooku, tam też są adresy mailowe, by zapisać się na zajęcia. Na wszystkie warsztaty i do sali zabaw wstęp jest wolny! Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...