słodkie sny na Planecie Dziecko

środa, 18 maja 2011


Podczas najbliższego (21-22 maja) jarmarku ekologicznego i lifestyle'owego Planeta Dziecko będzie się można zaopatrzyć w bardzo przytulne pościele i śpiworki dla maluchów. Spotkacie na przykład szyjącą z miłością Batorysię (czyli drugie wcielenie połówki ładnebebe), i jej wypełnione wełną śpiworki (195 zł). Nowa kolekcja została zainspirowana szalonymi i słodkimi amerykańskimi sixties, dlatego ma smak landrynek i marshmallows wyjadanych wprost ze słoika:


Śpiworki mają nowy, duży rozmiar, dlatego posłużą przez pierwszych 18 (max 24) miesięcy życia. Ich radosna kolorystyka kojarzy się z wakacjami, ale dzięki wełnie są to śpiworki całoroczne. Podczas jarmarku wystąpią też letnie, dwustronne kołderki (189zł) z wypełnieniem przeciwalergicznym:


Każdy z tych produktów jest niepowtarzalny, bo występuje w pojedynczym egzemplarzu. Tkaniny, z których szyte są śpiworki i kołderki, to najlepszej jakości delikatna bawełna o gęstym splocie (ciągle, niestety, niedostępna w Polsce).
Nowości na Planecie zaprezentuje też nasz ulubiony pościelowy sklepik dobranocpchlynanoc. Oprócz francuskich kołderek dla najmłodszych, kocyków i jasieczków, zobaczycie na przykład piżamowe spodenki (40 zł) i świetne materiałowe worki (25,01 zł - uwielbiam tę cenę!):


a także rewelacyjne prześcieradła z gumką (69 zł):


Od jakiegoś czasu na łóżeczku Tadzia mamy takie niezwykłe prześcieradło i efekt jest istotny: cały pokój wygląda bardziej radośnie, żywo i oryginalnie. A na Planecie Dziecko szukajcie wspólnego stoiska Batorysi i DobranocPchłyNaNoc. Znajdziecie tu wszystko, by Wasze dzieciaki śniły pieknie i słodko.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...