kolorowe nogi

wtorek, 17 maja 2011


Po latach 80' i modzie na getry w stroju do callanetiksu, ta część odzieży wraca na dobre - do szaf naszych dzieci. Największy, bo wprost oszałamiający, wybór getrów dla dzieci jest chyba w Mamazen, gdzie do 19 maja jest zniżka 10% na zakupy z ładnebebe. Znajdziecie tam chyba wszystkie możliwe wzory i dopasujecie coś do Waszego stylu.

Getry noszą teraz noworodki obojga płci (łatwo dostać się do pieluszki, bo nie trzeba ściągać śpioszków, spodenek ani rajstop) i ruchliwe niemowlaki. Są niezastąpione, kiedy nosimy nasze dziecko w chuście lub nosidle - spodenki mają w zwyczaju się podwijać i odsłaniać gołe łydki. Przy getrach wszystko pozostaje na miejscu. W getry możemy tez ubrać marznące łapki dziecka śpiącego w chuście, bez budzenia na zakładanie bluzy czy swetra.


Getry zastąpiły też spodnie i rajstopy (także te odświętne) w czasie rezygnacji z pieluch. Genialne w swej prostocie, kiedy dziecko trzeba często przebierać.


Ponieważ moje dzieci już podrosły, stosuję nadal te same getry ( kupiłam wersję one size z kaszmirem i wełną) na chłodne dni jako ocieplenie - pod spodnie lub na rajstopy, albo na odsłonięte ręce. Getry chronią przed zimnem, a jeśli są z wełną - także przed wilgocią, i przydają się na deszczowe dni. Getry moich dzieciaków donaszam także ja sama. Zakładam je na nadgarstki, kiedy w majowe dni nagle na podwórku robi się chłodno i sweter przestaje wystarczająco chronić przed wiatrem.

Robiąc getrowe zakupy, pamiętajcie o naszej zniżce. A ceny getrów zaczynają się od 20 zł do 44 zł ( za getry z wełną).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...