lądowanie na Planecie Dziecko

poniedziałek, 16 maja 2011


nastąpi wkrótce po raz drugi, bo już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja jarmarku eko i lifestyle'owego Planeta Dziecko. Ładnebebe objęło patronat mediowy nad imprezą i serdecznie zaprasza. Warto zajrzeć, zwłaszcza, ze Planeta Dziecko to kopalnia dobrych pomysłów przed nadchodzącymi Dniem Matki i Dniem Dziecka.

Podczas kiermaszu odbywać się będą ciekawe warsztaty (o których wkrótce), a i wśród wystawców znajdą się nowości. I tak na przykład zwolennicy wczesnej edukacji i nauki języków obcych będą mogli zapoznać się z nowymi metodami nauki (deDOMO), a także z wydawcami angielskich gier, książek i czasopism (Bayard). Przyjaciele natury będą mieli jeszcze większy wybór pięknych pieluszek wielorazowych, a także ubranek z bambusa, organicznej bawełny i wełny. I będzie można nabyć na przykład taki piękny kocyk (sklep bejbi.pl):

A na stoisku  babyhana.pl wśród organicznych ubranek będą czyhać (mamy taką nadzieję) te niezwykłe body-koszule, w sam raz na eleganckie lato:
Fajnym odkryciem są ręcznie szyte z wełny merynosów buciki dla najmłodszych (na pierwszy rok życia) produkowane w Polsce przez firmę Green Sheep. Utrzymują skarpetki w miejscu, pilnują właściwej temperatury stópek i zdobią. Uszyte w trosce o wygodę dzieci i nie krępują ruchów paluszków.Jeśli chodzi o roboty ręczne, nowością będą też patchworkowe obrazki Mimba. Ten sposób zdobienia dziecięcych pokoi robi się coraz popularniejszy, a Mimba oferuje obrazki w dobrym stylu: 

Pełną listę wystawców znajdziecie na stronie Planety - warto zajrzeć, bo są tam i wydawcy książeczek, i sklepy z eko-kosmetykami, i całe mnóstwo mądrych i przyjaznych zabawek. A więc, drodzy rodzice i dzieciaki (dla najmłodszych będą zabawy i zdrowa kuchnia) - czekamy na Was 21 i 22 maja w klubie 1500 m do wynajęcia na ul. Solec 18 w Warszawie. Impreza odbywa się w godz. 10-16, wstęp wolny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...