z nami haba taniej!

piątek, 1 kwietnia 2011
Uwielbiam habę! Towarzyszy nam od małego. Od takiego tyci tyci. I fajne w niej jest to, że będzie pewnie jeszcze długo, długo. Po  pierwsze dlatego, że w swoim asortymencie ma zabawki zarówno dla niemowląt jak i dla dzieci starszych. Po drugie - zabawki te są bardzo wysokiej jakości i spokojnie zadowolą kolejne pokolenia maluchów. Bezpieczne dla dzieci, estetyczne. Przemyślane - maluchy faktycznie się nimi bawią. I oczywiście wykonane z niemiecką precyzją.

My od małego podróżowałyśmy z taką oto zawieszką. I w sumie podróżujemy do dziś. Tylko teraz muczymy razem z krową i zajadamy marchewkę. Ceny zawieszek  od 85 zł:Świetnie sprawdziły się nam również gryzaczki haby. Są piękne i pomysłowe, ceny od 30 do 64 zł:


Wiem, że moja córka, pokochałaby ten wózek. Cena od 500 zł:A te klocki nakładałaby i nakładała... Ceny od 100 zł:


Oprócz zabawek haba ma też w swojej ofercie dużo praktycznych gadżetów. Na przykład klepsydra do odmierzania czasu mycia zębów :-), cena 34 zł:
Znajdzie się też coś dla małych strojnisi, taka oto torebeczka muchomorek, 41 zł:
Lub naszyjnik, 29 zł:Wiem, że tych, którzy habę znają nie trzeba do niej przekonywać. Tym, którzy jeszcze jej nie poznali może pomoże nasza zniżka - 10% na wszystkie produkty haby w hbsklep.pl. Wystarczy wpisać kod ładnebebe w pole RABAT. Promocja trwa do końca kwietnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...