testujecie dla nas: śliniak Mally Bibs

poniedziałek, 18 kwietnia 2011


O tych cudownych, dwustronnych śliniakach już kiedyś pisałyśmy. Są inne niż wszystkie, bo uszyte są ze skóry. To niezwykły materiał jak na dziecięce akcesoria, prawda? Aby zaskoczyć Was jeszcze bardziej dodamy, że jest to materiał ekologiczny. Dzięki niemu Mally Bibs są hypoalergiczne, mają właściwości plamoodporne i nie trzeba ich prać - wystarczy przetrzeć ściereczką lub spłukać wodą. Są też nie do zdarcia, jeden śliniak może obsłużyć kilka pokoleń :-)

Mally Bibs zostały stworzone z dużą dbałością o estetykę. Występują w dwóch rozmiarach: mniejszy polecamy debiutującym w jedzeniu maluchom (od ok. 6 miesiąca życia), większy posłuży nawet do czwartego roku życia dziecka. Staranne wykończenie, regulowane magnetyczne zapięcie (żadnych drapiących rzepów i sznureczków) no i mnogość sympatycznych wzorów i kolorów (jest ich w sumie kilkadziesiąt!):


Mally Bibs są dwustronne. W zależności od wieku dziecka i konsystencji posiłku można użyć strony z rysunkiem lub tej z wszystko-łapiącą kieszonką.

O przetestowanie śliniaka poprosiłyśmy wraz ze sklepem Coocoo (takie rzeczy tylko na facebooku)  naszego czytelnika, tatę (między innymi) Darii - to ona musiała zaakceptować bądź odrzucić produkt!


Mała Daria śliniakowi powiedziała "tak" - cieszyła się, że nie ma sznureczków do szarpania i ze śliniak dobrze przylega - materiałowe odciągała od brody i ubranie się brudziło. System zapinania na magnesy sprawdził się - śliniaczek trzymał się na miejscu a możliwość regulacji gwarantuje, że starczy na długo. Przylegające do skóry brzegi Mally Bib nie podrażniły delikatnej szyi Darii ani jej nie uczuliły, choć w ocenie jej taty są dosyć twarde. Wszyscy za to docenili wzór i bardzo jakościowe wykonanie i zapewnili, że właśnie taki śliniak chcieli mieć!

Mally Bibs kosztują od 99 zł (za mniejszy rozmiar) do 119 zł (za duży). Dostępne są w Coocoo.2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Gorąco polecam ten śliniaczek jest na prawdę fajny :) Adam..

kosmosik pisze...

Dziękujemy! W pełni się zgadzamy!

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...