Tatusiowie! Konkurs dla Was!

wtorek, 1 marca 2011


Drodzy Panowie. Noszenie dziecka w chuście jest bardzo fajne. Po pierwsze: jest przyjemnie obu stronom, noszonej i noszącej. Po drugie: można mieć wolne ręce i człowiek nie potyka się o kółka wózka. Po trzecie: chusta jest bardzo szpanerskim gadżetem (tak, wchodzą ciągle nowe modele). Po czwarte: ułatwicie życie swoim kobietom, które się będą Wami chwalić przed koleżankami. I po piąte: facet z dzieckiem w chuście jest megasexy.

TULILULI i ładnebebe mają dla Was konkurs: prześlijcie nam na ladnebebe@gmail.com swoje zdjęcie z dzieckiem na ręku (biodrze, barku, czy jak je lubicie nosić). Jury (w składzie ładnebebe i TULILULI) wybierze subiektywnie najfajniejsze zdjęcie, a jego autor otrzyma bezpłatne wejście na warsztaty chustowe (prowadzone, a jakże, przez faceta - Marcina Golizdę-Blizińskiego ) i zniżkę 5% na zakup chusty.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 16 marca. Wyniki opublikujemy 18 marca. Warsztaty odbędą  26 marca w Warszawie, szczególy tutaj. Uwaga, osoby spoza Warszawy dojeżdżają na koszt własny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...