Karolina poleca :-)

czwartek, 17 marca 2011
Dzisiaj idziemy na zakupy z przewodniczką. Na spacer po sensownych produktach zaprosiła nas dzisiaj Karolina Urbańska z Tublu. Tublu to świetnie zaopatrzony sklep internetowy, gdzie oprócz gadżetów niezbędnych w codziennej gonitwie, znajdziecie mnóstwo inspiracji i fajnych wynalazków. Pamiętajcie, że do 19 marca nasi czytelnicy mają 10% zniżkę na cały asortyment Tublu. A oto przewodnik po najulubieńszych produktach Karoliny, która wszystko testuje na sobie i dzieciach:
 ***
Łóżeczko turystyczne Samsonite Pop Up Bubble Cot (275 zł) – lekkie, wygodne, łatwe do  transportu. Szybko się rozkłada i składa, co udowadnia poniższe zdjęcie i Karolina, która sama się do łóżeczka zmieściła:
Bez problemu można je upakować w bagażniku, a nawet w walizce. Przetestowane osobiście w podróżach dalekich i bliskich.


***
Nosidło ergonomiczne Bondolino (od 380 zł). Chcesz nosić dziecko, ale chusta jest zbyt skomplikowana?  Bondolino to połączenie dbania o dobro dziecka i  wygodę rodzica.
***
Piłka Oball Rattle  (od 14,90 zł) – piłka i gryzak w jednym. Nie dość, że nagradzany i z atestem od 0+, to jeszcze z grzechotkami. Oball to kula dzięki której maluchy uczą się chwytać. Podczas zabawy Oball zmienia swoje kształty – jest elastyczny. Mała rzecz, a cieszy. Warto sprawdzić. 



***
Nowy, ulepszony zestaw Cheeky Wipes Wszystko w Jednym (ładnebebe testowało Cheeky w starym wydaniu).
Cheeky Wipes to eko-alternatywa  dla jednorazowych chusteczek nawilżających. Więcej na ten temat można poczytać na www.cheekywipes.pl
***
Przenośne krzesełko do karmienia Koo-di (75 zł) – ulubiony produkt Karoliny po ostatnim urlopie - Noszę go przez cały czas w torebce - zapewnia.  Koo-di pasuje na większość krzeseł, łatwo się zakłada i utrzyma nawet niesfornego 2 latka.


Na koniec Karolina poleca coś dla wszystkim Mam: "Torba Skip Hop Studio Tote (319 zł) to cudna torba do wózka i nie tylko – może udawać najzwyklejszą w świecie damską torebkę. Zaryzykuję, że nawet nie najzwyklejszą, a bardzo elegancką i funkcjonalną torebkę. Ma mnóstwo  pomysłowych kieszonek!" Co tu dużo mówić - jest boska! Kusi oj kusi!
Podsumowując słowami Karoliny "Te produkty stanowią bazę – minimum dla rodzica aktywnego, podróżującego, i nie tylko. Funkcjonalne, o ciekawym designie, kolorowe i wesołe, z materiałów dobrej jakości, łatwe w przechowywaniu, transportowaniu, utrzymaniu w czystości. Ja je polecam z pełną odpowiedzialnością".

A Karolinę i jej produkty będzie można na żywo poznać i zobaczyć na weekendowej planecie dziecko.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...