taniej z ładnebebe: rock, baby! czyli Elodie Details w Bokado

wtorek, 25 stycznia 2011
 
Bardzo lubię sklep Bokado, bo nigdy nie zawodzi, gdy szukam oryginalnego prezentu dla dziecka. I tak na przykład świeżo narodzona córeczka moich znajomych może liczyć na taki oto podarunek:

Mroczne zawieszki spodobają się rodzicom obdarzonym poczuciem humoru i kontestującym wszechobecną słodycz i róż. A więc jeśli i Wy macie ściany pomalowane czarno (lub chociaż jedną starą "pieszczochę" na rękę schowaną w szufladzie), może polubicie Elodie Details?


jest też alternatywna wersja szwedzkiego kogucika:

Zawieszki Elodie Details kosztują 49 zł za sztukę (w naszej promocji taniej - czytajcie dalej). Marka Elodie Details to też inne dezajnerskie akcesoria. Śpiworki do wózków juz znacie. Ja właśnie lansuję się w fajnej torbie: do noszenia przez ramię i wieszania na poręczy wózka.

Torba jest bardzo ładna, dobrze uszyta i megapojemna. Idealna dla stylowych mam paradujących z wózkami i dla mam zalatanych, które po pracy muszą skoczyć po zakupy, odebrać maluchy z przedszkola, przy okazji zabrać brudne ubranka.. Taką torbę zwija się w małą paczuszke i nosi przy sobie. Na wyprzedaży w Bokado można ją teraz upolować za 139 zł (+ nasza zniżka. Czytajcie dalej!).
Z akcesoriów zimowych są też czapeczki (różne wzory, 74 zł)

 i równiez występujące w różnych wzorach ocieplacze na nóżki ( za 75 zł - dla dzieci chustowych i małych zmarźluchów):


i jeszcze cała masa innych rzeczy: rockowe smoczki, klipsy, butelki, kubki, kocyki... Duży wybór produktów Elodie Details czeka na Was tu. A dla naszych kochanych czytelników rockowa promocja: wszystkie produkty Elodie Details, także te przecenione, możecie kupić w Bokado 10% taniej. Aby skorzystać z rabatu, wpiszcie hasło ładnebebe w okienku na kod promocyjny. Akcja trwa od dzisiaj do 30 stycznia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...