ładne święta - bla bla...

środa, 8 grudnia 2010


O naszej miłości do peekaboo już pisałyśmy. Jednak teraz nasze serduszko zabiło jeszcze mocniej. Peekaboo poszerzyło swoją ofertę o przepiękne ręcznie dziergane maskotki blabla - idealne na pładny prezent świąteczny. 


Geneza projektu jest następująca: dwie przyjaciółki - Susan i Florence - wybrały się razem w podróż do Peru. Zupełnie przypadkowo odkryły wioskę, której mieszkańcy od pokoleń zajmują się dziewiarstwem i kultywują tę tradycję od lat. Zainspirowane ich talentem, postanowiły nawiązać współpracę. I tak powstały etyczne maskotki  blabla,  zaprojektowane przez Susan i Florence, wykonane ręcznie przez peruwiańskich artystów rękodzieła ludowego, uszyte z wysokiej jakości peruwiańskiej bawełny. Zresztą wystarczy je dotknąć by poczuć jakość użytych materiałów. Są niezwykle miękkie i przytulańskie. Mają około 30 cm. Mają piękne jaskrawe kolory, są nowoczesne, a jednocześnie wyglądają jak starzy znajomi. Idealne na wspaniały prezent dla malucha i tego poszukującego "swojego misia". Chce się je tulić, wsunąć do łóżeczka dziecka lub wózka. Nie pisząc o tym, że najchętniej by się je samemu nosiło w torebce. Zresztą sami zobaczcie. (i znowu żałujemy, że nie mamy opcji dotknij, pomacaj, powąchaj)


Grzechotki kosztują 88 pln, maskotki 109. Do kupienia w sklepiku peekaboo. Istnieje opcja personalizacji. Bardzo się cieszymy, że słodziarskie blabla są już dostępne w Polsce i że się udało przed świętami! Gorąco polecamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...