itti bitti w Pieluszkarni: snap-in-one

czwartek, 10 lutego 2011
Ta pieluszka zdecydowanie zasługuje na to, by o niej napisać. Itti bitti snap-in-one jest bardzo sprytna, bo łączy cechy różnych wielorazówek, z każdego typu biorąc to, co najlepsze. Ale zacznijmy od wyglądu: 

Itti bitti różni się od innych już tkaniną zewnętrzną: choć należy do tych wielozadaniowych (wodoodporna i superoddychająca jednocześnie), to jest bardzo przyjemna w dotyku: lekko puchata, ale nie grzejąca (nadaje się nawet na upały). Feeria pięknych barw zaspokoi rózne gusta. Jest i czerń, i róż - i cała gama innych odcieni.
Teraz o tym, co itti bitti ma w środku, bo to tu mieści się clou: nie jest to ani zwykła wszyta lub wsuwana w kieszeń wkładka, lecz dwie różne wkładki (używamy tyle, ile potrzebujemy - w zależności od pory dnia), które mozna spiąć zatrzaskami, by nic się nie przesuwało.
Kiedy są brudne, można je wymienić na suche nie piorąc otulacza. Dlatego itti bitti jest bardzo ekonomiczna i ekologiczna: wygodna jak kieszonka, ale wystarcza na więcej użyć. Przy itti bitti mozna użyć też zwykłych wkładek chłonących: z tetry, mikrofibry, bambusa... Dla wiekszej jasności - krótki pieluszkarniowy instruktaż:


A my w itti bitti lubimy też to, że szybko schnie i dobrze wygląda na pupie malucha (występuje w trzech rozmiarach). Jeżeli jeszcze nie używasz wielorazówek, a chcesz spóbować, zajrzyj do Pieluszkarni po pomoc i radę. A nasi Czytelnicy mają 10% znizki na wszystkie modele itti bitti - wystarczy podać hasło ładnebebe (szczególy promocji tutaj).

5 komentarzy:

Klopsiula pisze...

Itti bitti są rewelacyjnymi pieluszkami, wiemy, bo używamy :D ale w artykule wkradł się mały błąd, bo IB SIO (snap in one)mają dwie wpinane wkładki, te z trzema wkładkami to IB Tutto (swoją drogą bardzo fajne).

ladnebebe pisze...

Dziękujemy za czujność :-)Masz rację: w SIO trzecią wkładkę trzeba dokupić. Wszystkie trzy wkłady są dostępne także w itti bitti snap-in-one w wersji "one size".

Klopsiula pisze...

Hmm, ale chyba itti bitti w wersji "one size" to właśnie tutto, a nie SIO. Swoją drogą przypomniało mi się, że do SIO można dokupić te dodatkowe pojedyncze wkłady, to "przedłuży" chłonność naszych pieluch :)

ładnebebe pisze...

dokładnie tak! :-)

kosmosik pisze...

jejku... jakie to skomplikowane ;-)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...