taniej z ładnebebe: pieluszkarnia

piątek, 14 stycznia 2011


Czy wiecie, że powstała Pieluszkarnia w realu, czyli pierwszy w Polsce sklep stricte eko-pieluszkowy?  Zajrzyjcie na Nowy Świat 22 w Warszawie i obejrzyjcie te wszystkie piękne wielorazówki na własne oczy. A teraz z ładnebebe możecie mieć na niektóre z nich rabat  o wartości 10% :) Ale po kolei.

W Pieluszkarni można pomacać i dokładnie o wszystko się dopytać.


Dostaniecie tu wszystkie rodzaje pieluszek wielorazowych i środki do ich prania i pielęgnacji. Macie wybór więdzy pieluszkami all-in-one we wszystkich kolorach tęczy a ekonomicznymi eko-rozwiązaniami. Tu kupicie dodatkowe wkłady, jednorazowe papierki a także kubły i worki na pieluszki. Można też zdecydować się na biodegradowalne jednorazówki. Jeśli chcesz dopiero zacząć przygodę z pieluszkami wielorazowymi, Pieluszkarnia to dobre miejsce na start. Wszystkiego się dowiesz i wybierzesz to, co Ci najbardziej przypadnie do gustu.Oprócz tego w Pieluszkarni są eko-ubranka : bodziaki z bawełny organicznej czy śpiworki Disany z wełny. Twórcy Pieluszkarni są zaangażowani w ekologiczne pieluszkowanie osobiście. Nie tylko testują wszystkie produkty, ale i sprawdzają ich pochodzenie. Pieluszki niespełniające ich oczekiwań bądź fabrykowane nieetycznie odrzucają.


Sklepik Pieluszkarni to przytulne, przyjazne miejsce. Zajrzyjcie sami. Ja tam spotkałam i kobiety w ciąży i małe bobaski (tak, na miejscu jest przewijak :-) i całkiem spore maluchy, które przyszły po trenerki.

A jeśli podobają się Wam pieluszki Itti Bitti, to na hasło ładnebebe podane sprzedawcy dostaniecie na nie 10% rabatu. Uwaga: oferta ważna także w skepie internetowym! Tam wystarczy wpisać ładnebebe w miejsce na kod rabatowy. Akcję zaczynamy dziś, i potrwa do 14 lutego.

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:
pn-pt 10-18
sobota: 10-15.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...