upolowane na pchlim

niedziela, 27 maja 2012

Ostatni Pchli Targ dział się w pięknym słońcu. Wygrzewało się specjalnie wyselekcjonowane grono wystawców, z taką ilością pięknych przedmiotów, że można by stracić na nie majątek. 


Ładnebebe też postanowiło wybrać dla siebie coś wyjątkowego, coś praktycznego, coś pięknego. Dobrze, że się ograniczyło z góry budżetem! Inaczej marnie by z nami było. Miło było również poznać samych twórców i odkryć ich zupełnie nowe produkcje. Szafa Mili wzbogaciła się o piękną spódniczkę tutu made in poland. Pisałyśmy już o niej tutaj. Natomiast Tadzio i Natalka hasają w legginsach od Dream Nation (najwygodniejszych i najpiękniejszych legginsach pod słońcem!). To zdjęcie z niedzielnego spaceru z nowym zakupem na pupie :-)


Dodatkowo udało nam się upolować koszulkę od familove. Idealna na prezent dla pewnego psotnika.
W torbie wylądowała także obracanka: Czerwony Kapturek od miszkomaszko. Czeka na Dzień Dziecka. Na żywo - jeszcze piękniejsza. Dbałość o każdy szczegół powala. Miłość widać w każdej niteczce, przyszyciu, kropeczce. Kurcze chętnie sama schowałabym ją pod swoją poduchę w sypialni. Muszę się jeszcze zastanowić...


Podsumowując - Pchli daje radę! Odkrywa, pozwala poznać, fajnie organizuje czas i wspiera to, co ładne, robione rękami. Jesteśmy na tak. Czekamy na kolejny!


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Szkoda, że cenowo nie daje rady.
Laleczki owszem, fajne, ale 99zł to cena z kosmosu.

inKa pisze...

Rzeczy naprawdę piękne. Zwłaszcza, że nie robione masowo więc i z duszą :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...