w naszym świecie

poniedziałek, 2 kwietnia 2012
Na ladnebebe.pl czekają działy tematyczne, które już dobrze znacie. Mamy też sporo nowości. Jedną z nich jest w świecie u.... W tym projekcie chciałybyśmy uchylić drzwi do świata fajnych, kreatywnych mam, działających w biznesie około-dziecięcym i nie tylko.

Jesteśmy przekonane, że to jak i gdzie żyjemy, buduje świat naszych dzieci. Na ich postrzeganie rzeczywistości wpływa to, jak razem spędzamy czas, ale także zwykłe, codzienne przedmioty, którymi się otaczamy. Brzmi poważnie, prawda? :-) No dobra! Prawda jest taka, że lubimy podglądać - a ten projekt daje nam możliwość zajrzenia do kilku fajnych domów i zainspirowania się.

Do projektu, oprócz bohaterów, zapraszamy także fotografów. Chcemy pokazać każdy z tych rodzinnych światów inaczej, oryginalnie -  także ich autorskim okiem, które to wszystko zamyka na obrazku. Chcemy aby każdy odcinek tego cyklu stał się wyjątkową podróżą przez ciekawy świat dzieciństwa, macierzyństwa, rodzicielstwa. 

No i nie mogłyśmy się oprzeć... zaczęłyśmy od siebie! Musicie nam to wybaczyć :-)! Zerknijcie w nasze światy. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...