mały vintage

środa, 21 marca 2012
Klimaty vintage na dobre rozgościły się w świecie mody. Londyńskie i berlińskie ulice aż pękają  w szwach od sklepików z dobrym vintage stuff - nie mylić z lumpeksami :-) Zresztą wystarczy spojrzeć na ceny, które często przyprawiają o zawrót głowy. Często w tych sklepach znajdziemy również całą masę rzeczy dla maluszków: od ubranek, po mebelki i zabawki. Moda na vintage sprawiła, że coraz więcej tworzy się również nowych rzeczy w klimacie retro. Podobają nam się, więc pocieszamy się tym, że zagraniczne sklepy chętnie wysyłają do Polski - często nawet z darmową dostawą. A oto kilka naszych wyszperanych vintage-znalezisk. Chętnie byśmy na przykład wzbogaciły nasz pokoik o taki wieszak ze skandynawskimi trolami - oryginał z lat 60. :


Naszych synów ubrały w takie oryginalne (z lat 70.) ogrodniczki:


A same z chęcią byśmy schowały ciasteczka do tej puchy stylizowanej na vintage.


Cieszy, że w polskich sklepach zaczynają się już pojawiać fajne vintage'owe klimaty dla dzieci. Całą ich masę znajdziecie u Mirelli, o na przykład takie misie


A w eleganckim butiku coocoo znalazłyśmy również misie, i także vintage, ale w zupełnie innym klimacie.
Komplet dwóch misiów (95 zł) przepięknie ozdobi półkę z książkami lub parapet, wprowadzi delikatnie sielską atmosferę do sypialni, no i posłuży jako zabawka. Przy oglądaniu misiów warto przejrzeć też cały asortyment sklepu Petit Coco, bo wszystko jest tu właśnie w stylu klasycznym, z miłym ukłonem w stronę retro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...