zuzu fartuszki

poniedziałek, 6 lutego 2012

Pewna przedsiębiorcza mama któregoś dnia wpadła na pomysł aby ugotować coś smacznego. A że w jej pobliżu była dwójka małych dzieci, postanowiła spróbować coś upichcić wspólnie - dobrze się przy tym bawiąc. Lecz nagle okazało się, że owszem, mama fartuch ma, ale maluchy niekoniecznie! Już o czapkach kucharskich nie wspominając. Nie czekając na konkurencję, postanowiła wyciągnąć z szafy starą maszynę do szycia i tak oto... powstało Zuzu Toys , wraz z całą masą inspirujących gadżetów do wspólnej kreatywnej zabawy. 


My na własnej skórze przetestowałyśmy piękne fartuszki z super profesjonalnymi czapami kucharskimi. Zuza - twórczyni Zuzu Toys - ma świetny gust. Fartuszki są uszyte z naprawdę przepięknych tkanin. Daleko im do kiczowatych plastikowych tanich odpowiedników. My mamy różowy w żyrafy i pistacjowy w auta. Zobaczcie jaki ładny:


Oprócz walorów estetycznych (duży plus za piękne tekturowe opakowanie), komplety kulinarne Zuzu Toys mają fajnie przemyślaną regulację długości, także wystarczą na długo. Poza tym są z bawełny - można je prać w pralce. U nas już trochę przeżyły - i nadal świetnie się trzymają. 

Aż serce rośnie, że takie produkty w Polsce się dzieją! Precz z chińszczyzną! Bo to Polska właśnie! Trzymamy kciuki za Zuzu. Fartuszek z czapką kosztuje 79 zł. Możecie go kupić między innymi w mamie gamie lub w wielu innych sklpach. Na stronie fb Zuzu Toys znajdziecie pełną listę.

A tak wygląda nasz szef kuchni. Pełna profeska!2 komentarze:

Miny Niny - Jowita pisze...

jakie fantastyczne :)

ladnebebe pisze...

bardzo bardzo fajne :-)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...