veni, vidi, viczi

poniedziałek, 27 lutego 2012


Na polskim rynku jest coraz więcej rodzimych marek, które produkują kolekcje ubrań dla dzieci z myślą o modzie fajnej i praktycznej. W odróżnieniu od tego, co oferują nam sieciówki, te ciuszki są wyjątkowe, często szyte w pojedynczych egzemplarzach, a ich jakości nie ma nic do zarzucenia. Poznajcie świeżość: Viczi Fashion


Ubranka projektują, szyją i dziergają trzy pokolenia kobiet: babcia, matka i córka. Zainspirowana europejską modą uliczną, Viczi proponuje piaskownicowy casual. Mówiąc w skrócie: dziecku ma być wygodnie, rodzicowi - estetycznie.


Christina, twórczyni Viczi Fashion a prywatnie mama dwójki dzieci, fajnie to ujęła: ciuchy Viczi należy nosić na co dzień, prać w pralce i prasować razem z innymi rzeczami! Tu chodzi o pomysł na styl, a nie odświętne ciuchy. Viczi ubiera głównie maluszki do 3. roku życia. Ceny ubrań zaczynają się od ok. 50 zł, przez ok. 150 zł za marynary, po ok. 300 zł na ubranka wełniane, dziergane na zamówienie. Viczi wkrótce trafi do wybranych sklepów, a dziś pytajcie na fb. No i wkrótce - wiosenna kolekcja!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...