zmyj królikowi uszy

środa, 4 stycznia 2012


Szukając zabawek na różne okazje, chciałybyśmy ofiarować coś, co nie znudzi się w ciągu kilku tygodni. Prezent idealny to taki, do którego się wraca, który przydaje się na różnych etapach rozwoju. Dobrze jest, kiedy angażuje dziecko, działa na jego wyobraźnię i - oczywiście - jest ładny. Kandydatem na taki prezent może zostać na przykład to zwierzę:

czyli króliczek - przytulanka, którego dekoruje się samodzielnie, i to dowolną ilość razy. Należy użyć dołączonego flamastra, aby potem wyprać króliczka, by móc zacząć od nowa. Podoba nam się, że króliczka może zdobić dziecko w każdym wieku, zaczynając od roczniaków, a kończąc na kilkulatkach.

Króliczka dostaniecie w Petit Coco za 138 zł, w wersji zielonej i pomarańczowej. Warto też obejrzeć inne zabawki i ubrania, zwłaszcza, że zaczęły się wyprzedaże i kolekcja jesienno-zimowa jest przeceniona o 20 - 30 %.


2 komentarze:

kaszka z mlekiem pisze...

Równie kreatywna zabawka jest do kupienia w sklepie MUJI. Książeczka z obrazkami do kolorowania, z dołączonymi flamastrami, do wielokrotnego użytku:) Polecam!

ladnebebe pisze...

dziękujemy! znamy !

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...