kolorowanki by Mroux

wtorek, 13 grudnia 2011


Po cichu, cichutku przyszło na kocich łapach coś świeżego, coś czego jeszcze nie było. Sztuka dla dzieci przez duże S, dostępna przez duże D. Maria Bulikowska tworzy dla dzieci kolorowankowe książeczki, pełne smaczków, niespodzianek i zaskakujących skojarzeń.


Kolorowanki zachęcają do bycia oglądanymi, więc wcale a wcale nie musimy być fanami kolorowania, by się w nich zanurzyć. Rysunki są świetne - za prostą, elegancką kreską kryje się błyskotliwe poczucie humoru, swoboda w opowiadaniu historii. Dzieci to lubią! I my to lubimy. Każda z książeczek ma też niezwykłą, unikatową, ręcznie wykonaną okładkę.


Zapomnijcie więc o kolorowankach jednorazówkach, gdzie bohaterowie kreskówek straszą na jednoplanowych rysunkach pozbawionych perspektywy. Oto książeczka, która z Wami zostanie na dłużej, a może nawet na bardzo długo. Na przykład Mała książeczka o gwarze warszawskiej jest tak pomysłowa i zabawna, że powinna trafić do punktów Informacji Turystycznej jako element promocji miasta :-)


Na książeczki Mroux można trafić w księgarniach-kawiarenkach, na targach rękodzieła lub nabyć bezpośrednio, wszystkie informacje znajdziecie na facebook'u.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...