le Bonbon

piątek, 4 listopada 2011

Na warszawskim Mokotowie powstało nowe miejsce: jest to showroom z ekspozycją mebli zaprojektowanych przez jedną z właścicielek sklepu, połączony ze sklepikiem z dziecięcym wzornictwem i zabawkami. Warto zajrzeć do le Bonbon, kiedy planujecie urządzenie dziecięcego pokoju. 


Dwie siostry, które stworzyły to miejsce pokażą Wam katalogi z meblami i tapetami, doradzą w doborze, pomogą przy organizacji.  Meble w le Bonbon mają piękne radosne kolory, jest limonkowa zieleń, indygo, i inne, których zazwyczaj próżno szukać w salonach meblowych.Podoba nam się jakość mebli w le Bonbon i elastyczność właścicielek, które mogą przygotować meble na każdy wymiar i na każdy budżet. W le Bonbon można poszukać inspiracji - zobaczcie choćby to wielkie liczydło w cukierkowych kolorach - nie miałabym nic przeciwko takiemu parawanowi! 


Oprócz tego możecie wybrać krzesła i pojemniki za zabawki topowych marek, kupić pościele np. Dwell studio i zabawki  m.in. Moulin Roty. Do le Bonbon warto więc też wpaść, jeśli szukacie dobrego prezentu.  A jeśli do Warszawy Wam nie po drodze, możecie zajrzeć do sklepu internetowego i tam obejrzeć ofertę Le Bonbon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...