DIY: girlanda

poniedziałek, 15 sierpnia 2011


Lubię girlandy z chorągiewek, które powoli zdobywają pokoiki dzieci także w Polsce. Kolorowe proporczyki przypominają mi skandynawskie pikniki albo amerykańskie garden partys, gdzie były wykorzystane do ozdoby. I buddyjskie świątynie także. W pokoju moich maluszków zawisły szyte ręcznie chorągiewki z DobranocPchłyNaNoc (36 zł). Chorągiewki możemy wykonać także wspólnie z dziećmi. Fajny pomysł na wspólną zabawę ma brytyjski Lollipop design. To eko-sklep, w którym znajdziecie oryginalne artykuły papiernicze i kreatywne drobiazgi. Wśród nich - zestaw do samodzielnego ozdobienia girlandy.
Składa się z bawełnianych proporczyków (tkanina organiczna i fair trade), które dziecko samodzielnie ozdabia nalepiając filcowe elementy (filc pochodzi z recyklowanego plastiku) i pudełeczka z cekinami. Do tego oczywiście tubka bezpiecznego kleju. Girlandę zdobić mogą nawet dwulatki, ale spodoba się także starszym dzieciom, które mogą wykonać bardziej misterne wzory.
Zestaw występuje w trzech wersjach kolorystycznych, kosztuje 15 funtów, można kupić w sieci bądź podczas wakacyjnej podróży zagranicę, w Polsce jeszcze nie ma...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...