snack bag

poniedziałek, 4 lipca 2011


czyli nigdy więcej foliowych torebeczek z przekąskami! A także: stop okruszkom walającym się w torebce! Snack bag firmy Kushies (znanej nam m.in. z pięknych pieluszek wielorazowych) to torebka na małe posiłki nasze i naszych dzieci. Dzięki niej możemy zrezygnować z pakowania jedzenia w foliowe torebki ( z których i tak się wysypywało) czy plastikowe pojemniczki (które zajmowały sporo miejsca i się czasem same otwierały...). Została uszyta z bardzo fajnej tkaniny: nie przepuszcza wilgoci, jest miła w dotyku i ma certyfikaty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo.

Snack bag zamyka się na długi rzep i dzięki temu naprawdę nic się z niego nie wysypuje - ani okruchy ciastek owsianych, ani owoce żurawiny... Wreszcie mam czysto w torebce. Czysto i ładnie, bo snack bag jest wykonany bardzo starannie i występuje w dużym wyborze wzorów i kolorów.
Można też wybrać odpowiadający nam rozmiar. Mała torebeczka będzie pasowała na herbatnika, kawałek jabłka, suszone owoce lub mniejszą kanapkę. Rozmiar średni pomieści brzoskwinię, cząstki pomarańczy, muffina, małą kiść winogron lub drożdżówkę. Do dużej torby możecie wrzucić już sporą przekąskę: dwie kanapki lub banana i inne owoce.

Snack bag to jeden z tych przedmiotów, które umilają bycie eko-rodzicem. Jest bardzo praktyczny, służyć może wiele lat i w dodatku - cieszy oko. Dla uspokojenia sumień dodam, że wyprodukowany został w Kanadzie. A w Polsce dostaniecie go w bejbi.pl (a dokładnie: tutaj) awkrótce trafi też do innych sklepów. Torebeczki kosztują od 39 zł do 45 zł.

6 komentarzy:

TheJovirom pisze...

świetny pomysł, naprawdę, niby takie nic, taka oczywistość a tu proszę, oszczędzacz kobiecych torebek :)

ladnebebe pisze...

protse patenty zazwyczaj okazują się tymi najfajniejszymi :-)

Iza pisze...

fajne, chyba sobie takie uszyję :-)

ladnebebe pisze...

Iza, też miałam ten pomysł, myslę jednak, że trudno o tego typu tkanine w PL, musi miec atesty jesli chodzi o kontakt z żywnością. A od czegoś w stylu ortalion jedzenie mogłoby przejąć brzydki zapach... Do snack baga mozna włozyć nawet obraną brzoskwinię :-)

Iza pisze...

Myślę, że tkanina z warstwą plastiku (używana jako obrus) mogłaby się tu sprawdzić, np. taka z Ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20177903#/70177905/
A co do obranej brzoskwini, jakoś średnio to sobie wyobrażam po paru godzinach gniecenia w plecaku...

ladnebebe pisze...

Iza, polecam obejrzenie sobie takie snackbaga w realu, dziewczyny z bejbi.pl często bywają na różnych dziecięcych targach. Torebeczka, którą uszyjesz na pewno będzie śliczna (choć nie mam pewności czy bezpieczna dla żywności), jednak tkaniny snack bagowe są naprawdę wyjątkowe - dlatego o nich napisałyśmy!Pozdrawiamy!

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...