testujemy: pakiet urodzinowy Caramella

poniedziałek, 27 czerwca 2011


czyli gotowy zestaw do dekoracji urodzin dziecka. O pięknych przyjęciach studia Caramella już pisałyśmy, pamiętacie to lemoniadowe przyjęcie?

Warto też zajrzeć na profil na fb studia Caramella, pojawiły się tam zdjęcia z kolejnych aranżacji, m. in. pirackich urodzin, fantastyczne!

Caramella postanowiła udostępnić możliwość stylowego ozdobienia przyjęcia wszystkich rodzicom. Teraz możecie zamówić gotowy, spersonalizowany pakiet dekoracji, który przyjdzie do Was pocztą. Sami ozdabiacie pokój, ogród czy wynajętą salę. Wystarczy wybrać interesującą Was stylistykę, podać imię dziecka, jego wiek a także datę imprezy, a dostaniecie gotowy zestaw, który zaczaruje Wasze przyjęcie.
Postanowiłyśmy przetestować dla Was taki urodzinowy pakiet, a testerkami są: Mila (czwarte urodziny) i jej koleżanki, a także ja, która dekorację rozstawiłam. Wybrałam wzór truskawkowy, no bo przecież sezon w pełni... Listonosz przyniósł paczkę, a w niej: spersonalizowane zaproszenia na imprezę, piki do dekoracji dań,  truskawkowe kubeczki i słomki, samoprzylepne owijki na czekoladki, karteczki do opisu dań (przydatne zwłaszcza przy alergiach), urodzinowe czapeczki, duża girlanda i wstążki z bilecikiem do opakowania podarków dla gości.


Od początku wiedziałam, że wypieszczone, eleganckie dekoracje Caramelli będą się musiały zderzyć u nas z twardą rzeczywistością: po pierwsze mam mało czasu, po drugie przyjęcie zrobimy z zwykłym ogródku działkowym, po trzecie: torty z lukrem i ozdobne muffiny nie wchodzą w grę, bo jemy zdrowo. Dla czekoladek zrobiłam wyjątek, bo owijki są prześliczne!


Rozstawienie dekoracji zajęło mi dosłownie chwilę. Gotowy zestaw pomógł mi osiągnąć spójny i oryginalny efekt w tempie błyskawicznym. Gdyby nie pomysł Caramelli, skończyłoby się na balonach i banalnych dekoracjach ze sklepu. Zresztą sami zobaczcie, jak całość zagrała w scenerii działki i wśród jedzenia spod znaku mąki razowej:


Dopiero w ogródku przekonałam się o uniwersalności wzoru na dekoracji: w białych ścianach restauracji może wyglądać bardziej wytwornie, u nas przyjął wygląd sielski i radosny. Wiem z całą pewnością, że pasowałby też to salonu z otwartą kuchnią czy do tarasu.


Dzieciaki doceniły scenografię. Z chęcią założyły urodzinowe czapeczki i cieszyły się z ozdobionych słomek:


Ja też byłam zadowolona. Udało mi się zabłysnąć przed gośćmi, a o to nie tak łatwo ;-). Podoba mi się pomysł Caramelli i chętnie skorzystam z urodzinowego pakietu za rok. Mam nadzieję, że będą rozwijać swoją ofertę, i wśród dostępnych wzorów, oprócz propozycji uniwersalnych, pojawią się też bardziej "pojechane". Pakiet Caramelli kosztuje 259 zł w wersji podstawowej. Zamawiać należy (z 2-tygodniowym wyprzedzeniem) drogą mejlową.1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Sorry ale za taką kasę to wolę dziecku zafundować inne atrakcje niż badziewie na sznurku. Poza tym spokojnie te skomplikowane rzeczy można zrobić samemu ale nie będzie metki

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...