ładne sto lat

czwartek, 26 maja 2011


Z podziwem patrzymy na rodziców, którzy własnemi ręcami przygotowują stylizację i dekorację urodzinowych przyjęć maluchów. Gotowe sklepowe papierowe zestawy talerzyków, kubków i słomek nie robią takiego wrażenia jak niegdyś. Dziś stawiamy na personalizację i kreatywność.

Dlatego miłym zaskoczeniem jest oferta studia Caramella. Zdolne mamy projektują dziecięce wnętrza: wymyśliły meble, lampy, uszyły piękne pościele. A teraz ruszają z ofertą urodzinową. Przygotowały pakiety z akcesoriami na przyjęcie: są zaproszenia, dekoracje stołu, jedzenia i napojów i pomieszczenia.  Rodzice sami dekorują swój dom czy ogród. Można wybrać pakiet truskawkowy:lemoniadowy:


a dla fascynatek różowych tutu - pakiet baletowy:


w pakiecie są nawet owijki na czekoladki:


Zainteresowani więcej zdjęć mogą zobaczyć na facebooku. Aby mieć tak wyjątkowe urodziny, wystarczy skontaktować się z dziewczynami ze studia Caramella. Gotowej oferty na stronie jeszcze nie ma, ale urodzinowe pakiety mają być niedrogie i łatwe do samodzielnego montażu.
Można u dziewczyn zamówić też indywidualny projekt na przyjęcie, na przykład na baby shower, które robią się coraz popularniejsze:

Podoba mi się pomysł, że tego typu dekorację schodzą z ekskluzywnych przyjęć do naszych domów. Dzięki temu, urodziny mogą być zarazem swojskie i wyjątkowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...