ale to jest podpisane! i do wygrania w konkursie

niedziela, 10 kwietnia 2011


Podpisane: no właśnie, więc jest szansa, że nie zaginie. Wszyscy rodzice dzieci żłobkowo-przedszkolnych  i kolonijno-obozowych wiedzą, że ubranka mają dar wędrowania, nie wiadomo jak. W przedszkolnym worku Mili znajduję ubrania na wielkiego chopca, tylko na którego? I gdzie się podziały Mili spodenki? Aby uniknąć mieszania się dziecięcych ubranek, najlepiej je zawczasu podpisać. Większość dziecięcych ubranek (np. H&M) ma już wszytą metkę z miejscem na podpis. To wygodne rozwiązanie, choć zawodzi jeśli młodsze rodzeństwo donasza ubranko po starszym. My postawiliśmy na gotowce, które mozna odlepić bądź odpruć.

Największy wybór metek znajdziecie w podpisane.pl. Możecie wybierać z pełnego asortymentu rozmiarów i wzorów - znajdziecie dokładnie to, czego chcecie. Metki z imieniem i rysunkiem dla maluchów, metki naszywane dla estetów, naklejane dla zalatanych i metki stemplowane dla leniuchów, specjalne metki do butów... Ekstra! Ceny zaczynają się od ok.45 gr za metkę.


Oprócz asortymentu czysto praktycznego, w podpisane.pl znajdziecie też akcesoria na specjalne okazje, dlatego warto poszperać po sklepie. Są między innymi fajne, spersonalizowane stemple:
i kotyliony:


a także naklejki i ozdoby na różne okazje:

Podpisane.pl i ładnebebe mają dla Was konkurs. Tylko dla naszych facebooko'owych fanów! Już jutro w poniedziałek zapraszamy na nasz fan page. Będziecie mogli wygrać bony na zakupy w podpisane.pl!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...