taniej w tuliluli

czwartek, 20 stycznia 2011
Przeceny są świetne. Wtedy tak naprawdę można zacząć wydawać pieniądze. Poszperałyśmy po jednym z naszych ulubionych sklepów - tuliluli i oto co znalazłyśmy taniej. 

Wszystkie alpakowe cuda, o których pisałyśmy tutaj są przecenione całe 50%, i tak: taki słodki pajac zamiast 262zł kosztuje 131zł.


Ta cudna sukienka zamiast 314zł kosztuje 157zł.Bardzo praktyczna kominiarka zamiast 157 zł kosztuje 78 zł.


Ale jak dobrze poszukamy to znajdziemy także kilka letnich rodzynek. O, na przykład taka cudna spódnica z indyjskiej bawełny. Zapłacimy za nią 57zł zamiast 213zł.

Na zbliżający się letni sezon - jak znalazł! Chusty niestety nie są przecenione, ale na pocieszenie mamy dla Was błyskawiczny konkurs! 29 stycznia, w godzinach 10-15 (sobota) tuliluli organizuje swoje kolejne warsztaty chustowe. Odbędą się, podobnie jak pierwsze, w sympatycznej vinobilli cafe. Dla naszych czytelników mamy promocyjne dwa wejścia! Przy zapisie dwóch osób tylko jedna płaci.  Koszt udziału jednej osoby w warsztatch to 150zł. Kto pierwszy ten lepszy :-) wystarczy napisać do nas ładnego mejla na adres ladnebebe@gmail.com. O samych warsztatach już pisałyśmy tutaj. Do noszenia przekonywać chyba nie musimy! A warto wiedzieć jak :-) Także gotowi! Do biegu! Start!


2 komentarze:

DobranocPchłyNaNoc pisze...

Napradwę świetne te przeceny. Wieczorem wybiorę się na zakupy;))

kosmosik pisze...

spódnice są przepiękne! bardzo polecam! zresztą alpakowa kominiarka też idealnie nadaje się i na zimę i na jesień i na wiosnę (polską :-).

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...