niech żyje bal!

środa, 5 stycznia 2011


Hura! Karnawał! To świetna okazja na zorganizowanie małego kinderbalu w domu dla naszych maluchów i ich ulubionych psiapsiółek i psiapsiółków. Czy oby na pewno "hura"? Nie jesteś typem mamy przedszkolanki z głową pełną kreatywnych pomysłów pod hasłem jak zrobić coś z niczego? Wymyślanie scenariuszy imprez dziecięcych nie jest Twoją najmocniejszą stroną? I wogóle nie za bardzo jesteś w stanie ogarnąć swoją dwójkę, a co dopiero 7 i 8... A dziecko męczy o imprezkę, bo Zuzia taką zrobiła, i Jaś też nie był gorszy. No dobra - nic to! Trzeba poszukać czegoś co nam troszkę ułatwi sprawę. Idealnie by było gdyby można tak za jednym pociągnięciem karty kredytowej, bez wychodzenia z domu. Czy to jest wogóle realne? Jest! Wystarczy zajrzeć do kidstown. Tam znajdziemy całą masę imprezowych gadżetów. I to bardzo ładnych. Aby wszystko było zgodnie z zasadami savoir-vivre, powinniśmy zacząć od zaproszeń. Fajnie jest je przygotować wspólnie. Pomocne będą takie oto zestawy. W każdym jest 8 zaproszeń do samodzienego złożenia i arkusz z naklejkami (100 sztuk). Kosztują 19,95 zł.Na samym przyjęciu karnawałowym nie może zabrkanąć masek. Te są naprawdę piękne i stosunkowo niedrogie (22,95 za 4 sztuki). Znajdzie się coś dla stylowych księżniczek:
I eleganckich piratów:W czasie imprezy możemy pograć w gry. Na przykład w doczepianie ogona osiołkowi. Osiołek jest narysowany na dużym plakacie, który zawieszamy na ścianie, dziecko ma przymocować ogonek, naklejkę, ale z zamkniętymi oczami. Także wszystko w rękach "życzliwych" pomagierów. Kupa śmiechu - gwarantowana! Gra kosztuje 39,95


Możemy też trochę porzucać w kameleona (59,95 zł):
 Lub zagrać w kręgle (39,95):


A jak maluchy zmęczą się już ostrą rywalizacją i kipiącą z nich adrenaliną możemy zapropoponować  im zajęcie wyciszające. Rysowanie lub składanie origami (24,95 zł). Mogą być klasyczne samoloty:Lub jeszcze bardziej klasyczne piekło - niebo:Na koniec możemy stworzyć małą galerię i wszystkie prace poprzyczepiać na rozwieszonym sznurku, przy pomocy tych oto kolorowych spinaczy (14,95 zł za 6 sztuk). Każdy maluch będzie mógł zabrać swoje dzieło i spinacz jako pamiątkę z balu.

I co damy radę? :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...