taniej z ładnebebe: dobranoc pchły na noc

środa, 12 stycznia 2011

Zanurzyć się w miękkiej, przytulnej pościeli, złożyć głowę na chłodnej poduszce, stulić powieczki i śnić, śnić aż do rana… O tym właśnie marzę, kiedy buszuję po jednym z moich ulubionych sklepów: dobranocpchłynanoc.


Wyjątkowość tej dziecięcej pościeli tkwi w dwóch elementach. Po pierwsze: wzory tkanin. Takiej pościeli nie ma w masowych sklepach. Po drugie: staranne wykończenie i dbałość o detal.

Dobranocpchłynanoc wyszukuje swoje kołderki i kocyki w miejscach, gdzie brak krzykliwych nadruków. Nie ma tu wielkookich bohaterów kreskówek i infantylnych wzorków. Jest za to baśniowy minimalizm - czyż nie brzmi to zachęcająco? :-)

Kołderki i pościel pochodzą z francuskich firm Mon Petit Univers, Pipoca i Petit Pan. Są świetną alternatywą dla tradycyjnej pościeli. Bardzo dobrze piorą się w pralce. Nie bawimy się w nawlekanie. Wystarczy dobrać do nich prześcieradło i poduszkę. Taka kołderka może także spełniać funkcję kocyka w czasie dziennej drzemki. Grubsze idealne zimą,  cieńsze rewelacyjne latem. My jesteśmy wiernymi fankami!

Jeśli zrobicie zakupy w dobranocpchłynanoc razem z ładnebebe, możecie skorzystać z promocji. Wybrana kołderka dotrze do Was za darmo. Ci, którzy wybiorą kocyk lub pled, zostaną obdarowani workiem na drobiazgi mniejsze i większe.


Warto szybko się decydować, bo zarówno kołderki i pledy są teraz objęte megapromocją (40%) i zaczną znikać jak świeże bułeczki! Żeby skorzystać z promocji, wystarczy przy zakupach wpisać w miejsce na kod promocyjny hasło: ładnebebe. Uwaga: promocja ważna od 12 do 26 stycznia. Miłych zakupów!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...