boskie ładne święta

piątek, 10 grudnia 2010


Boska jak zawsze nie zawodzi! Na święta przygotowała całą masę misiów do wykończenia i zestawów dla najmłodszych. Wszystko w pięknych nowych opakowaniach. Idealnych pod choinkę! 

Wykończ misia to jej flagowy produkt. Świetna rzecz dla mam, które chcą podarować coś oryginalnego swojemu maluchowi, a nie do końca potrafią same uszyć od A do Z. Lub dla mam, które lubią wspólnie z maluchami bawić się w wyszywanki. Lub dla kreatywnych maluchów, które już same potrafią. Lub dla indywidualistów, którzy chcą mieć swój, jedyny taki. Zresztą misie do wykończenia są sławne. Zobaczcie nawet na kozaczku o nich piszą! I nic dziwnego! Ocierając się o sławę, oto kilka zdjęć...

zestaw

a tak możemy misia wykończyćZestaw Wykończ misia kosztuje 59 pln. Można dokupić dodatki do wykończenia lub samemu, kreatywnie włóczką, guzikami, naszywkami itd...itd..

Druga świetna rzecz pod choinkę tym razem dla malusińskich. Zestaw: śliniak, żyrafa (mięciutka, idealna do tulenia i ciamkania) i smycz do smoczka. Cena zestawu to 89 pln. Także pięknie zapakowane i wszystko oczywiście robionę rękami - z miłością :-) Do kupienia tu.


A boską i jej boskie rzeczy będziecie mogli spotkać w ten weekend na warszawskich przetworach (potworach:-)1 komentarz:

jednoiglec pisze...

miałam okazję przytulić te misie i są one boskie!

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...