W Łazienkach u Mistrzów

sobota, 14 lipca 2012
W Łazienkach przez całe wakacje trwa wystawa mistrzów ilustracji przygotowana wspólnie z wydawnictwem Dwie Siostry. To bardzo miłe, że w najpiękniejszym parku w Warszawie maluchy oprócz bywających w nim pięknych pawi znajdą również coś dla siebie. Poza tym Łazienki wczesnym rankiem + poranny koktajl w Instytucie Teatralnym i mini rejs łódeczką, to naprawdę miły początek wakacyjnego dnia w mieście. Dobrze, że na wystawie oprócz wydruków które pewnie bardziej zainteresują starsze dzieci i z całą pewnością dorosłych jest opcja na pokolorowanie rysunków Mistrzów Ilustracji. Doceniamy także cierpliwość Pana Ochroniarza :-) , który naprawdę z kamienną miną, a czasem nawet z uśmiechem obserwował małe rewolucje przestrzenne organizowane przez moją córkę. No bo poduchy, stoliki, pufy - prosiły się o to! I dobrze! Oto krótka relacja by instagram :-)


Więcej informacji o wystawie przeczytacie tutaj, Warto skorzystać z przewodnika Małego Ilustratora lub wziąć udział w warsztatach wspólnie z samymi Mistrzami. A my zachęcamy do naszego działu książka, który redagujemy wspólnie z Wielokropkiem.

3 komentarze:

Anuszka pisze...

Świetna sprawa taka wystawa :)

kosmosik pisze...

bardzo prosty pomysł! a efekt baaardzo fajny :-)

Kolejny rozdział życia pisze...

Ja zaczynam prowadzic bloga na temat moje ciąży więc napewno znajdziecie tu wiele ciekawych informacjii :) także zapraszam na: http://kolejnyrozdzialzycia.blogspot.ie/

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...